اطلاعات تماس

آدرس نمایندگی :
شعبه مرکزی : تهران، خیابان جمهوری
بعد از خیابان اردیبهشت ، پلاک 1250
شعبه شرق: خیابان گلبرگ غربی
بعد از میدان هلال احمر نبش کوچه ۹۱ پلاک ۳
شعبه غرب : میدان کاج، خیابان سرو شرقی
نبش کوچه بهزاد، مجتمع شهریار طبقه اول واحد 2

شماره تماس با نمایندگی :

گوشی ایسوس در این مرکز به دست تیمی از با تجربه ترین کارشناسان نرم افزاری و سخت افزاری و با بهره مندی از توسعه یافته ترین امکانات تعمیر انجام می‌شود. مرکز تعمیرات تلفن همراه ایسوس ضمن تعهد به اجرای همگی اصول مشتری‌مدار، خویش را ملزم به ارائه‌ بالاترین سطحی کیفی سرویس ها و کسب رضایت کلیه مشتریان ساخته است. کادر فنی تعمیرات گوشی ایسوس در راستای رسیدن بدین هدف ها، در تلاش میباشد تا ضمن افزایش سطح فنی و کیفی سرویس ها، کلیه سرویسهای ارائه گردیده در‌این مرکز را گارانتی کند.

کارشناسان فعال در مرکز تعمیرات گوشی ایسوس ضمن شناخت با خصوصیت‌های مختص این محصولات، به جهت در اختیار داشتن امکانات خاص تعمیر که بالاترین سطح سازگاری با موبایلهای ایسوس را دارا‌هستند قادر به تعمیر و ترمیم کلیه عیوب و اختلالات تولید گردیده در گوشی ایسوس می‌باشند. همگی اقدامات تعمیر ایسوس در‌این مرکز، بر طبق استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح گردیده از سوی شرکت ایسوس صورت می پذیرد. شما کاربران گرامی می‌توانید با مراجعه به‌این مرکز تخصصی ترین سرویس ها موردنیاز خود را اخذ کنید.

 

نمایندگی تعمیر گوشی ایسوس

 تلفن همراه ایسوس بعد از معرفی به بازار، حجم بالایی از فروش را به خویش اختصاص دادند. به دلیل آنکه علاوه بر تنوع و کیفیت، از قیمت ارزان تری نسبت به بقیه موبایل های تلفن همراه، برخوردار بودند. هر چند هیچ دستگاهی بدون نقص وجود ندارد و پرچم دار ترین نسخه هم بی عیب نمی باشد و برخی مشکلات به تلفن همراه های ایسوس وارداتی میباشد. اما این اشتباهات شاید برای کلیه ی موبایل ها چهره ندهد، ولی دوراندیشی از این نکات را به کاربران تلفن همراه ایسوس، پیشنهاد می‌کنیم.

در صورت مشکل در هریک از ورژن های تلفن همراه ایسوس با مراجعه به نمایندگی تعمیر گوشی ایسوس نقص‌ را با کارشناسان ما میان بگذارید. یکی مشکلاتی که بعضی کارشناسان با باز بینی کارایی این موبایل ها، مطرح کرده اند، وجود نقاط ضعف در عملکرد صفحه کلید می باشد به این دلیل که گهگاه ممکن میباشد قسمت بالای صفحه نمایش، لمس ها را به خوبی اخذ نکند. در چنین مواردی آپ دیت اپلیکیشن، مورد ی نخستی ست که لازم میباشد گزینه بازبینی قرار گیرد.

ولی در شرایطی که باز هم اختلال به قوت خویش به می باشد لازم میباشد استفاده کننده، از صفحه کلید های دیگری مثل گوگل کیبورد استفاده نماید. دیگر انتقاداتی که به موبایل های تلفن همراه ایسوس وارد میباشد، وجود نقص‌ در عملکرد بلوتوث آن‌ها می باشد. این اختلال منجر به تعلل در اتصال به بلوتوث می‌گردد. در مواردی که چنین مشکلی رخ می‌دهد، در صورتیکه با ریستارت کردن پیکربندی، ایراد همچنان باقی ماند، لازم میباشد استفاده کننده برای حل آن، به نمایندگی تعمیر تلفن همراه ایسوس ، مراجعه نماید. نمایندگی تعمیر گوشی ایسوس با آشنایی بالا نسبت به ساختار نرم افزاری و سخت افزاری این موبایل های گوشی، می تواند تعمیر گوشی ایسوس را در زمینه های متفاوت، به شایسته ترین نحو به انجام برساند.

 

تعویض صفحه نمایش تلفن همراهasus

 یکی از پرمتقاضی‌ترین سرویس‌های مربوط به موبایل‌های موبایل، خدمت تعویض و تعمیر صفحه نمایش میباشد. دلیل آن نیز فراوانی وارد شدن ضربه‌های ناگهانی به تلفن همراه‌هاست. با وارد شدن ضربه به تلفن همراه، صفحه نمایش، جزو نخستین قطعاتی میباشد که دچار شکستگی می‌گردد. در صورت خرابی این بخش، نیاز میباشد تا موبایل گوشی بازبینی گردیده و بسته به میزان ضرر وارداتی، گلس، ال سی دی و یا این که هر دو اینها تعویض شود. پیشنهاد می گردد در صورت نیاز به خدمت‌های مربوط به تعویض صفحه نمایش تلفن همراه ایسوس، به جهت حساسیت‌های مربوط به این بخش از دستگاه، تنها به مراکز تخصصی و مجاز تعمیرات تلفن همراه ایسوس رجوع کنید. بی‌توجهی بدین زمینه منجر دوچندان شدن اشکالات دستگاه و چه بسا خرابی کامل آن به وسیله تعمیرکاران نابلد میشود.

 

تعمیر و تعویض باتری تلفن همراه ایسوس

یکی‌از دیگر از خدمت‌های تخصصی ارائه گردیده توسط کارشناسان تعمیرات تلفن همراه ایسوس، سرویس تعمیر و تعویض باتری میباشد. به صورت کلی در صورت خرابی باتری تلفن همراه دو شیوه پیش پای استفاده کننده وجود دارد. یک آنکه در صورت قابلیت، باتری دستگاه را با بعضی روشهای سخت افزاری و نرم افزاری تعمیر نماید و دو آنکه، نسبت به تعویض باتری گوشی مبادرت کند. در شرایطی‌که که شیوه تعیین شده، تعویض باتری گوشی باشد، بهتر میباشد در‌این فعالیت از نمونه اورجینال و شرکتی مصرف شود. در صورتی شما نیز از کاربران موبایل های ایسوس میباشید و اکنون اشکالاتی در باتری دستگاه مورد استعمال تان بوجود آمده میباشد می‌توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات تلفن همراه Asus و حضور در پارت تخصصی مربوطه اشکالات اتفاق افتاده در‌این بخش از دستگاه را مرتفع سازید.

 

تعمیر دوربین گوشی ایسوس

عمل نکردن گوشی ایسوس ممکن میباشد ناشی از وجود اشکالات سخت افزاری و یا این که نرم افزاری در‌این دستگاه باشد. تشخیص این مورد –که اشکال اتفاق افتاده سخت افزاری میباشد یا این که نرم افزاری فقطً بعد از باز نگری تلفن همراه ایسوس معین می گردد. در غالب موارد، اگر به دوربین گوشی ضربه‌ای وارد نشده باشد و دوربین در گیر شکستگی نشده باشد، اشکالات اتفاق افتاده در دوربین گوشی ایسوس با اندک تغییرات نرم افزاری رفع میشود. در صورت خرابی دوربین، پیش از مراجعه به مرکز تعمیرات گوشی ایسوس، اطمینان حاصل فرمایید که آخرین ورژن برنامه بر روی دستگاه نصب گردیده و سیستم بروزرسانی شده میباشد. پیکربندی برنامه دوربین را انجام دهید و مطمئن گردید که نقص‌ اتفاق افتاده از اپلیکیشن وجود ندارد. از یک برنامه‌ی دیگر استفاده فرمایید و دوربین خویش را آزمایش فرمایید. (برنامه‌ای که در آن بتوان از دوربین بهره برد.

 

بازیابی اطلاعات گوشی ایسوس

بازیابی داده ها تلفن همراه یکی‌از سرویس‌های تخصصی ارائه گردیده بوسیله کارشناسان مرکز تعمیرات گوشی ایسوس میباشد. این سرویس، بسته به انتخاب مالک دستگاه، به یکی‌از دو شیوه‌ی بازیابی با اپلیکیشن و بازیابی با pc3000 انجام می‌پذیرد. همان طور که میدانید بازیابی داده ها با نرم افزارها معمولا رندوم‌وار میباشد و تضمینی برای بازیابی تمامی داده ها بوسیله آن‌ها وجود ندارد. به این ترتیب در صورت مهم بودن داده ها از دست رفته، پیشنهاد میشود، طریق انتخابی، بازیابی اطلاعتن تلفن همراه ایسوس با pc3000 باشد. همان گونه که میدانید pc3000 یک کدام از قدرتمندترین امکانات شرایط فعلی عالم در حوزه ریکاوری داده ها میباشد که متأسفانه مرکز ها معدودی در مملکت ما به آن مجهز می باشند. در‌صورتی‌که چه بازیابی داده ها درین طرز نیز به طور صد در صدی وجود ندارد البته مطمئن‌ترین روش و امن‌ترین نحوه میباشد.

 

سرویس ها واحد تعمیرات گوشی

 ایسوس حل ایراد بوتوث گوشی حل اختلال دوربین پشت گوشی ایسوس حل اختلال دوربین گوشی ایسوس حل خلل پر‌نور خاموش شدن تلفن همراه ایسوس حل اختلال سوت کشیدن تلفن همراه ایسوس حل خلل شکستگی فرم گوشی ایسوس حل اختلال نویز در صدا گوشی ایسوس حل ایراد وای فای گوشی ایسوس حل اختلال ویروسی شدن تلفن همراه ایسوس حل اختلال نماید فعالیت کردن تلفن همراه ایسوس حل خلل هنگ کردن گوشی ایسوس رفع اختلال خاموش شدن تلفن همراه ایسوس حل نقص‌ فساد میکروفون تلفن همراه ایسوس رفع نقص‌ خویش به خویش خاموش شدن گوشی ایسوس تعمیرات اپلیکیشن گوشی ایسوس رفع داغ شدن گوشی ایسوس حل نقص‌ دکمه ولوم تلفن همراه ایسوس.

 

 سرویس ها نمایندگی مجاز گوشی asus

تعمیر تلفن همراه ایسوس انجام خدمت های تعمیر گوشی ایسوس در نمایندگی تلفن همراه ایسوس مشتمل بر رسیدگی به حوزه های متعدد خطاها طاقت فرسا افزاری و قابل انعطاف افزاری می‌گردد. نمایندگی تلفن همراه ایسوس با ارائه ی جامع خدمت های پشتیبانی، هر سیرتکامل نیاز استفاده کننده را در خصوص سرویس ها بعداز فروش تامین می‌نماید. از آن‌جا که تعمیر تلفن همراه ایسوس مستلزم علم و تبحر بالایی ست، هیچ وقت سفارش نمی‌شود که در مواقع نیاز به اخذ چنین خدمت هایی، به مرکزها نامعتبر رجوع‌کنید. با لحاظ به ارتقا چشمگیر ارزش تلفن همراه و بقیه امکانات الکترونیکی، تعمیر کارامد فساد و ایراد شایسته ترین و مطلوب ترین مورد با انگیزه دوری از خرید موبایل گوشی تازه است.

تلفن همراه های تلفن همراه ایسوس ممکن میباشد با زخم های زیادی روبرو شوند که در حالتی‌که قصد اشاره به همه گیرترین آنها را داشته باشیم، لازم میباشد مشکلاتی مرتبط با ورقه ی اکران و استهلاک باتری و نماید شدن سرعت تلاش گوشی، را آیتم باز بینی در اختیار بگذاریم. هرکدام از این اشتباهات می توانند نگرانی و حزن اکثری از یوزرها را رقم بزنند. به این دلیل‌که همت کلی دستگاه گوشی را با وقفه روبرو می کنند. به طور کلی نمایندگی تعمیر تلفن همراه ایسوس ، با استفاده از بالاترین سطح تخصص و امکانات، پتانسیل پشتیبانی از همگی یوزرها موبایل های هوشمند ایسوس را دارااست. قابل ذکر میباشد که این موسسه کار خویش را در یکسری شعبه ی وسیع و متشکل از واحد های جدا از هم دنبال می‌نماید.