اطلاعات تماس

آدرس نمایندگی :
شعبه مرکزی : تهران، خیابان جمهوری
بعد از خیابان اردیبهشت ، پلاک 1250
شعبه شرق: خیابان گلبرگ غربی
بعد از میدان هلال احمر نبش کوچه ۹۱ پلاک ۳
شعبه غرب : میدان کاج، خیابان سرو شرقی
نبش کوچه بهزاد، مجتمع شهریار طبقه اول واحد 2

شماره تماس با نمایندگی :

مانیتور ایسوس ، و تعمیرات مانیتور ایسوس با توسعه یافته ترین امکانات و ابزارآلات تعمیر روز دنیا به وسیله کادر فنی فعال در واحد تعمیرات مانیتور ایسوس انفورماتیک برتر انجام میشود. انگیزه نمایندگی ایسوس ارائه ی سرویس ها باکیفیت برای رفع خطاها و اشکالات اتفاق افتاده در دستگاه کاربران است. مهندسین و تکنسین های مرکز تعمیرات مانیتور ایسوس از بین برگزیدگان متخصصین تعمیرات مانیتور گزینش گردیده اند. قابل ذکر میباشد، کادر فنی این موسسه طی سال در دوره های آموزشی معتبر تحت نظر اساتید کار کشته شرکت میکنند.

از این رو کارشناسان این مرکز همواره از دانشی به روز برخوردارند. جهت دوری از آسیب به قسمت های متفاوت مانیتور می بایست روند  تعمیر با رعایت اصول ترمیم دستگاه با شایسته ترین کیفیت بازیابی و نوسازی گردد . کارشناسان تعمیرات مانیتور ایسوس تاکید دارند، در شرایطی‌که کاربران فارغ از اعتنا به اعتبار مرکز تعمیر نسبت به اخذ سرویس ها مبادرت کند موجبات ضرروزیان به دستگاه خویش را آماده کرده اند . استدلال این امر بکارگیری تکنسین های غیر ماهر در‌این مرکز ها هست. مرکز تعمیرات مانیتور ایسوس همواره این نکته را به کاربران گوشزد می نماید که با بروز هرگونه خلل در دستگاه بلافاصله به مرکزهای قانونی و دارای اعتبار تعمیر مراجعه کنند.

مشخصات واحد تعمیرات مانیتور ایسوس

نمایندگی ایسوس خدمت ، جهت کسب رضایت مشتریان و در راستای تحقق هدف ارائه ی شایسته ترین سرویس ها کار خویش را بر پایه ی به کار گیری از امروزی ترین و درجه یک ترین امکانات انجام می‌دهد . قابل ذکر میباشد، این ابزارآلات تعمیر به وسیله کاردان ترین کارشناسان مهیا و خریداری گردیده اند. خاطرنشان میسازیم ، مرکز تعمیرات مانیتور ایسوس با ورود ابزارآلات امروزی سعی بر خریداری و مجهز کردن کارگاه های فنی خویش به امکانات درجه یک دارد .

از این رو کارشناسان این مرکز با ارائه ی جدیدترین امکانات، شایسته ترین سرویس های تعمیر را ارائه می کنند. همانگونه که می‌دانید تعمیر مانیتور نیاز به بکارگیری تکنولوژی امروزی دارد . از این رو امکانات این مرکز تماما آپدیت است. به طوری که جهت تعمیرات هر کالا کارگاهی به همراه امکانات و تجهیزات مورد نیاز جهت تعمیرات کالا مورد نظر گرفته ایم. مرکز فوق تخصصی تعمیرات مانیتور ایسوس ، مجهز به همه اسباب و امکانات مایحتاج برای تعمیرات تخصصی مانیتور، آمادگی بدون نقص خویش را جهت سرویس ها تخصصی تعمیرات مانیتور ایسوس در کلیه مورد های را ارائه میدهد.

 

نمایندگی مانیتور ایسوس

تعمیرات مانیتور ایسوس یکی‌از سرویس ها تخصصی ارائه گردیده در مرکز تخصصی تعمیرات تی وی مانیتور میباشد که به حامی مهارت و تخصص کارشناسان حاضر در‌این مرکز در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد. با وجود امکانات توسعه یافته و هوشمند در مرکز تعمیرات مانیتور ایسوس قابلیت و امکان تعمیر، ترمیم و تعویض کلیه قطعات مانیتورهای ایسوس مهیا شده‌است. بعضا از تخصصی‌ترین خدمت‌های مربوط به تعمیر مانیتور ایسوس که در نمایندگی تی وی مانیتور ارائه می‌شود، عبارت میباشد از: تعمیرات مانیتور ال ای دی ایسوس، تعمیرات مانیتور ال سی دی ایسوس، تعمیر و سرویس انواع مانیتور ایسوس، بازبینی کلیه جانبه مانیتور ایسوس به منظور پیشگیری از سوختگي پيکسل یا این که ضعيف، بررسی کلیه جانبه مانیتور ایسوس به منظور پیگشیری از کم نور شدن فلورسنت و ایرادات هاي‌ولتاژ و …،

بررسي و در دست گرفتن اجزاي مانیتور ایسوس مشتمل بر: اتصالات، منبع تغذيه و کابلهاي اتصال در مرکز تعمیرات مانیتور ایسوس، کنترل ولتاژ کليه‌ مدارهاي الکترونيکي مادربرد، در اختیار گرفتن ولتاژ کليه‌ مدارهاي الکترونيکي کارت گرافيک، مودم، پاور و…، تعمیر کلیه ایرادات مرتبط با مانیتور ایسوس، تعمیر کارت گرافیک مانیتور ایسوس، تعمیر و تعویض lcd مانیتور ایسوس و … .

 

 تعمیر پنل مانیتور ایسوس

تعمیر پنل یکی‌از حساس‌ترین تعمیرات مربوط به مانیتورهاست. پنل یا به عبارتی صفحه نمایش، بخش اصلی دستگاه‌های مانیتور میباشد که از روش آن اکران تصاویر انجام می گردد. پنل های مدرن که از دسته ال سی دی و ال ای دی می‌باشند، نسبت به پنل مانیتورهای سابق، آسیب پذیرتر می باشند و ممکن میباشد با یک ضربه، ولو کوچک، صدمات جبران ناپذیری ببیند. خرابی پنل به صورت‌های مختلفی اتفاق میفتد. بهم ریختگی رنگ ها و تصاویر، وجود نقاط رنگی روی صفحه نمایش، خط خوردگی و شکستگی پنل، جدا و وصل شدن تصویر و وجود خطوط افقی روی پنل، از رایج ترین خرابی های پنل مانیتور می‌باشند.

در رابطه با تعمیرات پنل یک کدام از مهمترین موضوعات، تشخیص قابلیت یا عدم قابلیت تعمیر شدن پنل میباشد. مجموعاَ چنانچه خطاها پنل از مدل شکستگی، خط خوردگی یا سوختگی باشد، احتمال تعمیر پنل بسیار کم خواهد بود. در‌این وضعیت تعویض پنل، بسیار به صرفه تر از تعمیر آن خواهد بود. سفارش می‌گردد به جهت حساسیت بالای ساختار پنل، در صورت مشاهده هر گونه اشکال در‌این بخش، از دستکاری پنل پرهیز کرده و با کارشناسان تعمیرات مانیتور ایسوس تماس حاصل نمایید.

رفع ایراد پیکسل سوختگی مانیتور ایسوس

پیکسل ها نقاطی از صفحه نمایش می باشند که مجموع آنها منجر به وجود آمدن صفحاتی شفاف و کیفیت بالا می شود. در مانیتور، نمایش تصویر از روش حرکت و تغییر رنگ پیکسل ها امکان پذیر میباشد. زمانی که پیکسل های ال سی دی مبتلا به اختلال شوند در یک نقطه متمرکز گردیده و نمی تواند رنگ متبوع را به اکران بگذارد. بدین ترتیب پیکسل معیوب به پیکسلی گفته می شود که به طور موقت خاموش باشد و در یک نقطه اثبات بماند. در حالتی که که‌این پیکسل برای مدام خاموش شود به آن پیکسل سوختگی یا این که پیکسل مردگی می‌گویند.

پیکسل‌مردگی میتواند به طور موقت باشد و یا اینکه پیکسل به طور دایم خاموش گردیده باشد. در وضعیت اولیه تعمیر پیکسل قابلیت و امکان پذیر میباشد البته در شرایط دوم زیرا وخیم شدن ترانزیستور سبب خاموش شدن دایم پیکسل شده‌است، تعمیر پیکسل نسبتاًً غیرممکن خواهد بود. برای تشخیص امکان یا این که عدم امکان رفع مشکل پیسکل مردگی نیاز میباشد تا دستگاه بوسیله کارشناسان تعمیرات مانیتور ایسوس مورد باز بینی قرار گیرد.

 

تعمیر مین برد مانیتور ایسوس

یکی‌از مهم‌ترین بخش هایی که در تعمیرات مانیتور ایسوس بیشترین سهم را به خویش اختصاص داده میباشد، مین برد میباشد. مین برد قلب دستگاه بوده و با همه اجزا در رابطه میباشد. مین برد مانیتور در حقیقت یک برد الکترونیکی میباشد که با استفاده از یک پردازنده نسبت به فعال سازی برگه اکران و دیگر قسمت های مانیتور فعالیت می نماید. مانیتور متشکل از خازن ها، دیور، تزانیستور و آی سی های مختلف میباشد. در‌ صورتی‌که هر کدام از این قطعات با ایراد مواجه شوند، سعی کلی دستگاه مختل خواهد شد.

دراین‌صورت مشکلاتی از قبیل صدا نداشتن، تصویر نداشتن، پر‌نور و خاموش شدن و پریدن تصویر در مانیتور به وجود خواهد آمد. مهم‌ترین دلایلی که سبب فساد مین برد می‌شوند، نوسانات برقی، داغ شدن دستگاه، و آمدن ضربه می‌باشد. بسته به اینکه اختلال در کدام نصیب مین پیروزی اتفاق افتاده باشد، با تعویض به عبارتی قطعات، مین برد تعمیر گردیده و ایراد دستگاه برطرف می‌شود. البته در‌صورتی‌که مدار مین برد سوخته و یا اینکه مبتلا شکستگی گردیده باشد در‌این حالت این قطعه می بایست تعویض شود چراکه قابلیت تعمیر آن نیست.

 

تعمیر برد تغذیه مانیتور ایسوس

یکی‌از دیگر از سرویس‌های مربوط به تعمیرات مانیتور ایسوس، تعمیر برد تغذیه یا این که برد پاور است. برد پاور مانیتور بخش تأمین کننده انرژی الکتریکی دستگاه میباشد. این برد، انرژی الکتریکی را از برق شهری گرفته و با ولتاژ مطلوب به قطعات متعدد انتقال میدهد. این دستور سبب ساز کارایی مطلوب قطعات گردیده و عمل دستگاه را ممکن می سازد. در واقع موفقیت تغذیه با در دست گرفتن معیار ولتاژ، به اندازه‌ای که برای هر یک از قطعات نیاز باشد، به آن ها جریان الکتریکی انتقال میدهد.

در صورت کم و زیاد شدن این ولتاژ، آسیب های قابل توجهی به قطعات وارد می‌شود. با خرابی برد پاور مشکلاتی از قبیل پر‌نور نشدن مانیتور، خاموش شدن ناگهانی دستگاه، تصویر نداشتن و ضعیف شدن روشنایی مانیتور به وجود می آیند. یکی‌از نکات مهم درباره با برد پاور این میباشد که در صورت خرابی می بایست در اسرع وقت برای تعمیر آن اقدام کرد؛ چراکه احتمال تعمیر برد تغذیه در پروسه ابتدایی بسیار طولانی تر میباشد.

 

تعمیر انواع گوناگون مانیتورهای ایسوس Asus

واحد تعمیر مانیتور این اطمینان را به شما دوستان عزیز میدهد که همه اشکال مانیتورهای ایسوس Asus را برای تان به شایسته ترین نحو و با بالاترین کیفیت مورد تعمیر قرار دهد.

  • تعمیر مانیتور ایسوس ال سی دی LCD
  • تعمیر مانیتور ال ای دی LED ایسوس Asus
  • تعمیر مانیتور ایسوس Asus وی ال ای دی OLED
  • تعمیر مانیتور گیمینگ ایسوس Asus
  • تعمیر مانیتور ایسوس Asus پلاسما Plasma
  • تعمیر مانیتور لمسی ایسوس Asus
  • تعمیر مانیتور ایسوس Asus سه بعدی
  • تعمیر مانیتور منحنی ایسوس Asus و…